Akustyczny cover przeboju "What's Up" 4 Non Blondes

Zespół First To Eleven wykonał cover największego przeboju grupy 4 Non Blondes, "What's Up". Zobaczcie, jak utwór prezentuje się w akustycznej wersji!

First To Eleven to amerykański zespół założony w 2009 roku, w którego skład wchodzą: Audra Miller, Sam Gilman, Ryan Krysiak i Matt Yost. Na swoim kanale na YouTubie, na którym zgromadzili już prawie 1,5 miliona subskrybentów, udostępniają covery znanych piosenek. 

Ostatnio zespół zaprezentował akustyczny cover jednego z największych przebojów lat 90., "What's Up" grupy 4 Non Blondes. Posłuchajcie, jak brzmi ten utwór w wykonaniu First To Eleven! 

 

Singiel "What's Up" został wydany na debiutanckim albumie żeńskiej grupy 4 Non Blondes, pod tytułem "Bigger, Better, Faster, More!" w 1993 roku i szybko stał się przebojem w kilkunastu krajach na całym świecie, także w Polsce.

Ponieważ żaden inny utwór grupy nawet nie zbliżył się pod względem popularności do "What's Up", jest ona często przypisywana do grona tzw. "Artystów jednego przeboju" (ang. one-hit wonders). Piosenka zajęła 94. miejsce w rankingu "100 Greatest One-Hit Wonders" stacji VH1. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!