Zachwycające wykonanie "What A Wonderful World" w programie "X Factor"

Uczestniczka 6. edycji programu "The X Factor UK" zaśpiewała przebój Louisa Armstronga "What A Wonderful World". Zobaczcie, czy udało jej się zachwycić jurorów!

Stacey Solomon miała 19 lat, gdy w 2009 roku postanowiła spróbować swoich sił w popularnym programie "The X Factor". Na przesłuchanie do 6. edycji telewizyjnego show wybrała największy przebój Louisa Armstronga, "What A Wonderful World". Młoda wokalistka zachwyciła wszystkich czterech jurorów, nawet słynącego z surowych ocen Simona Cowella! Zobaczcie, czy po 12 latach jej występ nadal robi wrażenie! 

 

Stacey Solomon zajęła w 6. edycji programu "The X Factor UK" 3. miejsce, plasując się zaraz za Ollym Mursem, któremu udało się zrobić po programie międzynarodową karierę. Stacey wydała swoją debiutancką płytę "Shy" w 2015 roku. W 2017 powróciła do programu, tym razem w roli współprowadzącej. 

"What A Wonderful Word" to piosenka Louisa Armstronga, nagrana w 1967 roku. Stanowiła reakcję na problem rasizmu oraz napiętą sytuację polityczną i społeczną w Stanach Zjednoczonych. Ogromną popularność zyskała za sprawą filmu "Good Morning, Vietnam" z 1987 roku, z Robinem Williamsem w roli głównej.
Jest to jedna z najczęściej coverowanych piosenek w historii, swoje wersje przeboju nagrali między innymi: Rod Stewart, Barbra Streisand, Katie Melua, Michael Buble i Celine Dion

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!