Adele pokazała zabawne wpadki z planu teledysku "Easy On Me"

Nikt nie jest idealny, nawet Adele! Gwiazda udowodniła to, publikując zabawne wpadki, które zdarzyły podczas kręcenia teledysku do jej najnowszego singla, "Easy On Me". Zobaczcie, z czym piosenkarka miała na planie największy problem!

15 października 2021 roku Adele udostępniła długo wyczekiwany singiel "Easy On Me", promujący jej czwarty album studyjny "30". Wraz z piosenką w serwisie YouTube ukazał się także teledysk, który obecnie ma już prawie 140 milionów odsłon.

3 tygodnie po premierze klipu, gwiazda zamieściła na YouTubie zabawne wpadki z planu (ang. bloopers), które sprawiają, że zupełnie inaczej patrzy się na ten emocjonalny i pełen powagi teledysk. Sprawdźcie, które ujęcia sprawiły piosenkarce najwięcej problemów! 

 

Na filmie widać, że Adele doskonale bawiła się na planie, choć kilka rzeczy zdawało się wyprowadzać ją z równowagi, między innymi wysuwająca się z odtwarzacza kaseta czy płaszcz, który ciągle zaczepiał się o podnoszoną z podłogi walizkę. 

Adele będzie główną faworytką Brit Awards w nowej formuleAdele zdradziła szczegóły nowego albumu i zaprasza na wyjątkowy koncert [WIDEO]

Premiera albumu "30", na którym poza "Easy On Me" usłyszymy aż 14 nowych utworów Adele, odbędzie się już 19 listopada 2021 roku! 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!