James Blunt wystąpił jako uczestnik programu The Voice. Jak zareagowali jurorzy?

Muzyk zaskoczył widownię niemieckiej edycji programu The Voice, gdy wystąpił na przesłuchaniach w ciemno ze swoim przebojem "Goodbye My Lover". Zobaczcie, czy jurorom udało się rozpoznać jego głos!

James Blunt sprawił niemałą niespodziankę widzom programu The Voice of Germany. Muzyk postanowił wziąć udział w tak zwanych przesłuchaniach w ciemno. Jak sam twierdzi, czuł się zmęczony siedzeniem w domu po ponad roku pandemii i pragnął w końcu wystąpić na żywo.

Po wyjściu na scenę, zaprezentował niczego nieświadomym jurorom jeden z swoich największych przebojów - "Goodbye My Lover". Zobaczcie, jak wyglądał jego występ! 

 

James Blunt niemal od razu został rozpoznany przez część widzów. Jurorzy także dosyć szybko zorientowali się, kto jest tajemniczym uczestnikiem -  muzykowi udało się odwrócić wszystkie cztery fotele w mniej niż 20 sekund. Po występie artysta podziękował realizatorom programu The Voice za dawanie muzykom szansy na pokazanie się światu w tak trudnych dla nich czasach, gdy odwoływane są koncerty i nagrania. Zapowiedział także, że pojawi się w programie ponownie, podczas wielkiego finału. 

Terence James, The VoicePoruszający cover przeboju Eltona Johna w programie "The Voice"

"Goodbye My Lover" to jeden z najpopularniejszych utworów Jamesa Blunta, pochodzący z jego debiutanckiej płyty "Back to Bedlam", wydanej w 2004 roku. Piosenka znalazła się w pierwszej dziesiątce na notowaniach list przebojów w 8 krajach, w tym w Szwecji, gdzie zajęła pierwsze miejsce. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!