Basia Kurdej-Szatan jako Adele w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Za nami ostatni odcinek 15. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zobaczcie, z jakim wyzwaniem musiała zmierzyć się Basia Kurdej-Szatan

W finałowym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" o główną nagrodę walczyli: Robert Janowski, Basia Kurdej-Szatan, Kasia Łaska i Adam Zdrójkowski. Wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania i swoimi występami zachwycili zarówno jurorów, jak i publiczność. Basia Kurdej-Szatan po raz kolejny miała przed sobą nie lada wyzwanie. Musiała przeobrazić się w samą Adele. Wykonała utwór "Easy On Me". Zobaczcie, jak sobie z nim poradziła.

Jury w składzie Michał Wiśniewski, Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka oraz Gromee jednogłośnie doszło do wniosku, że najlepiej zaprezentował się Robert Janowski. To on wygrał „Złotą Twarz" i 100 tys. złotych, które przeznaczył na cele charytatywne.

TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO!TOP 10 najlepsze metamorfozy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Cieszący się olbrzymią popularnością program "Twoja Twarz brzmi Znajomo" zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. Twórcy podczas ostatniego finału zapewnili, że kolejna edycja programu powróci już jesienią 2019 roku.

A Wy komu kibicowaliście?

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!