Uczestniczka "The Voice" wykonała hit "I Will Always Love You" Whitney Houston

Właśnie dla takich momentów uwielbiamy oglądać programy typu talent show. Zobaczcie, co się wydarzyło w ostatnim odcinku amerykańskiej edycji "The Voice".

Podczas dogrywek amerykańskiej wersji programu „The Voice" jedna z uczestniczek, Wendy Moten wykonała przebój "I Will Always love You" z repertuaru Whitney Houston. Jej występ na długo zapisze się w historii programu. Sami zobaczcie, jak poradziła sobie z tym wielkim hitem.

 

Raczej nie ma na świecie osoby, która nie kojarzyłaby filmu "Bodyguard". Trudne, miłosne relacje gwiazdy muzyki, Rachel Marron (granej przez Whitney) i jej ochroniarza, Franka Farmera (w tej roli Kevin Costner), wzruszały widzów w chwili premiery w 1992 roku. Towarzysząca filmowi piosenka z repertuaru Dolly Parton "I Will Always Love You", praktycznie z miejsca stała się hitem.

 

Od tamtego momentu utwór, kojarzony jest przede wszystkim z Whitney Houston. Jednak mało kto wie, że nie jest to jej kawałek! Jego pierwotną wersję, wydała w 1974 roku piosenkarka country, Dolly Parton. Utwór napisała po rozstaniu z Porterem Wagonerem, z którym prowadziła również program w telewizji. Niestety pan Wagoner nie docenił gestu i pozwał Dolly Parton, za złamanie umowy i odejście z programu.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!