Parodia teledysku do "Easy On Me" Adele w wykonaniu Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres zaprezentowała w swoim programie parodię teledysku Adele, w której sama zagrała. Sprawdźcie, czy spodoba wam się taka wersja klipu do "Easy On Me"!

Ellen, prowadząca popularnego talk-show "The Ellen DeGeneres Show", słynie z poczucia humoru oraz ogromnego dystansu do samej siebie W programie, oprócz rozmów z największymi gwiazdami show-biznesu, bardzo często pojawiają się parodie popularnych teledysków i filmów. Ellen występuje w nich jako główna bohaterka i żartobliwie zapewnia widzów, że naprawdę brała udział w danej produkcji, jednak została z niej wycięta w końcowym montażu. 

Tym razem Ellen zaprezentowała "oryginalną" wersję teledysku do utworu "Easy On Me", w której pojawia się u boku Adele. Zobaczcie, jak wyglądałby klip z udziałem prezenterki! 

 

To już drugi teledysk Adele, który sparodiowała Ellen. W 2015 zaprezentowała widzom programu rozmowę telefoniczną z piosenkarką, która miała ją zainspirować do stworzenia hitu "Hello", promującego płytę "25". 

AdeleAdele pokazała zabawne wpadki z planu teledysku "Easy On Me"

Oficjalny teledysk do "Easy On Me", który został opublikowany na YouTubie 15 października 2021 roku, ma obecnie ponad 170 milionów wyświetleń i został nominowany do nagrody People's Choice Awards w kategorii "Najlepszy teledysk". 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!