Niesamowity cover przeboju Scorpions w programie The Voice

Uczestnik niemieckiej edycji programu The Voice zachwycił jurorów swoim wykonaniem przeboju zespołu Scorpions "Still Loving You". Zobaczcie, jak wyglądał jego występ!

29-letni Sebastian Krenz wziął udział w przesłuchaniach w ciemno do programu "The Voice of Germany". Na swój występ przygotował niezwykły utwór z repertuaru grupy Scorpions - "Still Loving You". 

Jurorzy byli zachwyceni występem Sebastiana, poprosili go nawet o ponowne zaśpiewanie refrenu. Udało mu się odwrócić wszystkie cztery fotele, co oznacza, że każdy trener chciał przyjąć go do swojej drużyny. Uczestnikowi w trudnym wyborze pomogła jego 4-letnia córka Matylda, która przybiegła na scenę, by pogratulować tacie. Zobaczcie, jak wyglądał ten niezwykły występ! 

 

"Still Loving You" to utwór zespołu Scorpions wydany w 1984 roku, promujący album "Love at First Sting". Został skomponowany przez gitarzystę grupy, Rudolpha Schenkera, słowa natomiast napisał jej wokalista - Klaus Meine.

Piosenka zyskała największą popularność w Belgii, Szwajcarii, a także we Francji, gdzie jako singiel sprzedała się w liczbie 1,1 miliona kopii. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!