Artystka przebrana za muchomora wykonała hit Whitney Houston "I Have Nothing"

W Bułgarii wystartowała nowa edycja show "The Masked Singer". Jak sobie poradziła sobie zamaskowana artystka z hitem Whitney Houston?

Za nami pierwszy odcinek bułgarskiej edycji programu "The Masked Singer", w którym mogliśmy między innymi zobaczyć zamaskowaną artystkę, przebraną za muchomora, która wykonała wielki przebój "I Have Nothing" z repertuaru Whitney Houston. Zobaczcie, jak sobie a nim poradziła.

 

Utwór "I Have Nothing" był trzecim singlem promującym album "The Bodyguard: Original Soundtrack Album" z 1993 roku. Piosenka została napisana przez Davida Fostera i Lindę Thompson. Ścieżka dźwiękowa z filmu "Bodyguard" nadal pozostaje najlepiej sprzedającym się albumem wszech czasów. Na całym świecie płyta rozeszła się w nakładzie ponad 45 milionów egzemplarzy.

"The Masked Singer" (tłumaczenie "Zamaskowany piosenkarz") to nowy program rozrywkowy, który zadebiutował w USA 2 stycznia 2019 roku. Jego formuła polega na tym, że dwunastu muzyków musi ze sobą konkurować, ale muszą występować w kostiumie, który nie zdradzi ich tożsamości. W każdym tygodniu jeden uczestnik zostanie wyeliminowany i poznamy jego prawdziwą twarz.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!