Rewelacyjny cover przeboju Queen "Who Wants to Live Forever" w "The Voice"

W niemieckiej edycji programu "The Voice" rozpoczęły się ćwierćfinałowe odcinki. Jeden z uczestników zachwycił jurorów swoim występem.

Sebastian Krenz bierze udział 11. edycji programu "The Voice of Germany". W swoim ostatnim wystąpieniu postanowił wziąć na warsztat przebój zespołu Queen pt. "Who Want to Live Forever". Mężczyzna wprawił w osłupienie publiczność oraz jurorów, którzy byli zaskoczeni możliwościami wokalnymi Sebastiana. 

 

Piosenka "Who Wants to Live Forever" została wydana 16 września 1986 roku. Singiel promował album o nazwie "A Kind of Magic". Zespół Queen stworzył ten utwór na potrzeby filmu "Nieśmiertelny", z Christopherem Lambertem i Seanem Connerym w rolach głównych. 

Teledysk do "Who Wants to Live Forever" został wyreżyserowany przez Davida Maletta. Powstał na terenie londyńskiego magazynu tytoniowego i kosztował ok. 150 tysięcy funtów. Dodatkowo w clipie wystąpiła orkiestra National Philharmonic Orchestra oraz 40-osobowy chór chłopięcy. W trakcie kręcenia teledysku wykorzystano 2000 świec. 

 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!