Wzruszający cover "Still Loving You" zagrany na pianinie

Gamazda po raz kolejny zachwyciła swoim wyjątkowym talentem, wykonując na fortepianie cover jednego z największych przebojów grupy Scorpions "Still Loving You". Posłuchajcie, jak brzmi ta kultowa ballada w wykonaniu uzdolnionej pianistki!

Gamazda to zdecydowanie jedna z najzdolniejszych artystek na YouTubie. Pianistka od ponad dwóch lat publikuje w serwisie instrumentalne covery najpopularniejszych przebojów. W jej repertuarze pojawiają się utwory najróżniejszych artystów, choć do jej ulubionych zdecydowanie należą nieco cięższe brzmienia, między innymi Metallica, System Of A Down, Guns N' Roses, a nawet Rammstein

Ostatnio na kanale Gamazdy pojawił się cover kultowej ballady rockowej "Still Loving You" niemieckiego zespołu Scorpions. Sprawdźcie, czy wykonanie pianistki ma w sobie tyle samo magii, co oryginał! 

 

Sebastian Krenz, The Voice of GermanyNiesamowity cover przeboju Scorpions w programie The Voice

Zarówno ten, jak i inny utwór grupy Scorpions, "Wind Of Change", Gamazda wykonała w ramach projektu realizowanego przez producenta fortepianów Petrof. W ramach akcji "Petrof Colours", pianiści z całego świata grają znane utwory w pustych, białych pomieszczeniach, aby w pełni wyeksponować piękno swojego instrumentu. 

"Still Loving You" to utwór nagrany przez zespół Scorpions w 1984 roku na ich dziewiąty album studyjny "Love at First Sting". Muzykę do utworu skomponował gitarzysta grupy, Rudolph Schenker, który powiedział w wywiadzie dla portalu Songfacts, że piosenka opowiada o historii romansu, w którym zakochani, choć wiedzą, że niedługo nadejdzie jego koniec, chcą dać sobie kolejną szansę.

Utwór szybko zyskał ogromną popularność w Europie, trafił do. pierwszej dziesiątki list przebojów w Belgii, Holandii, Szwajcarii i we Francji

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!