Olga Bończyk w duecie ze Zbigniewem Wodeckim. Świąteczny utwór powstał 5 lat temu

W 2017 roku Olga Bończyk nagrała ze Zbigniewem Wodeckim piosenkę w świątecznym klimacie. Po niemal pięciu latach aktorka zdecydowała się opublikować kawałek w serwisie YouTube. Sprawdźcie, jak brzmi utwór pt. "Poczuj magię świąt"!

Olga Bończyk poza umiejętnościami aktorskimi może pochwalić się również talentem wokalnym. W trakcie swojej kariery kobieta wydała już cztery solowe płyty. Dodatkowo często wykonywała piosenki, które później pojawiały się w bajkach dla dzieci. Jej głos można usłyszeć w takich produkcjach jak "Kubuś Puchatek i Miododajne Drzewo" oraz "Nowy Scooby-Doo" 

Zbigniew Wodecki i Olga Bończyk byli bliskimi znajomymi. Łączyła ich wspólna pasja, czyli muzyka. W 2017 roku muzyczny duet stworzył piosenkę pt. "Poczuj magię świąt". Niestety śmierć wybitnego muzyka sprawiła, iż utwór nie trafił do masowego odbiorcy przez długie lata. 

Sprawdźcie, jak brzmi kawałek "Poczuj magię świąt"!

 

Na swoim instagramowym koncie aktorka zamieściła post, w którym odniosła się do publikacji świątecznego numeru:

Gdy nagrywaliśmy ze Zbyszkiem Wodeckim tego świątecznego singla, nie przeczuwaliśmy, że los sprawi, że nigdy nie zaśpiewamy go wspólnie na scenie. Oddaję zatem w Państwa ręce singla, który - mam nadzieję - sprawi, że uśmiechniecie się do Zbyszka, słysząc jego welurowy, niezwykle kojący głos.

W trakcie swojej kariery Zbigniew Wodecki chętnie kolędował i tworzył piosenki z okazji zbliżających się świat Bożego Narodzenia. Artysta wraz z Alicją Majewską, Włodzimierzem Korczem oraz Olgą Bończyk wydał album, który składał się z najbardziej popularnych kolęd oraz autorskich kompozycji Korcza. 

 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!