Akustyczny cover przeboju U2 "With Or Without You"

Grupa Strories, wraz z wokalistką Morgan James, nagrała nastrojowy, akustyczny cover utworu "With Or Without You" U2. Posłuchajcie, jak ten przebój prezentuje się w minimalistycznej odsłonie!

Stories to amerykański zespół, który od 2019 roku publikuje na YouTubie akustyczne covery znanych utworów. Muzycy udostępniają nowe piosenki codziennie, od poniedziałku do piątku, i niemal do każdej z nich zapraszają innego wokalistę - najczęściej są to mało znani artyści, którzy także działają na YouTubie.

Covery w wykonaniu Stories opierają się na bardzo minimalnej aranżacji - zazwyczaj wokaliście towarzyszą dla lub trzy instrumenty i najczęściej są to: gitara klasyczna, fortepian lub kontrabas.

Ostatnio na kanale Stories na YouTubie pojawił się cover piosenki "With Or Without You" zespołu U2, nagrany wspólnie z Morgan James, amerykańską piosenkarką i aktorką musicalową. Posłuchajcie, jak kultowa ballada rockowa brzmi w wersji akustycznej!

 

"With Or Without You" to utwór grupy U2, pochodzący z nagranego w 1987 roku albumu "The Joshua Tree". Piosenka stała się pierwszym singlem zespołu, który trafił na sam szczyt listy przebojów Billboard Hot 100, gdzie utrzymywał się przez 3 tygodnie.

Bono7 utworów, za które pokochaliśmy Bono

Do dziś jest to jeden z najpopularniejszych utworów U2 - od swojego powstania został wykonany przez zespół ponad 700 razy. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!