Uczestniczka "The Voice" wystylizowana na Tinę Turner wykonała hit "Proud Mary"

Podczas przesłuchań w ciemno Rebecca O'Connor zaprezentowała jeden z największych hitów Tiny Turner. Ze swoim występem poszła na całość!

W Australii rozpoczęła się nowa edycja show "The Voice". Jedna z uczestniczek swoim występem porwała jurorów i publiczność do tańca. Rebecca O'Connor podczas przesłuchań w ciemno wykonała przebój "Proud Mary" z repertuaru Tiny Turner. Zobaczcie sami, jak sobie z nim poradziła.

 

Tina Turner urodziła się 26 listopada 1939 roku. Zniewalający, zachrypnięty, mocny głos oraz niesamowita energia sceniczna to znaki rozpoznawcze rock'n'rollowej babci. Tina Turner swoją przygodę w przemyśle muzycznym zaczęła w latach 1959-1960. Światowy sukces przyniósł jej piąty solowy album „Private Dancer", wydany w 1983 roku. Jej ostatnia, siódma trasa koncertowa "Tina: Live in Concert Tour", rozpoczęła się 1 października 2008 roku i trwała do 5 maja 2009 roku, obejmując 90 występów na żywo w Europie i Ameryce Północnej.

Tina zdobyła aż 70 nagród muzycznych spośród 100 nominacji, w tym aż ośmiu nagród Grammy, co czyni ją najczęściej nagradzaną artystką rock and rollową w historii przemysłu fonograficznego.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!