Michael Patrick Kelly wykonał cover przeboju Bruce'a Springsteena [WIDEO]

Artysta niejednokrotnie powtarzał, że Bruce Springsteen jest jednym z jego wielkich idoli. Ostatnio wykonał jeden z jego utworów "I'm On Fire" w akustycznej aranżacji. Posłuchajcie!

Cztery lata po premierze ostatniego albumu, legendarny "Paddy" z The Kelly Family powrócił z piątym krążkiem "B.O.A.T.S", który ukazał się 5 listopada 2021 roku. Nastrojowe hity "Beautiful Madness" i "Throwback" szturmem podbiły światowe listy przebojów. Michael Patrick Kelly przygotował ostatnio dla swoich fanów niespodziankę. Wykonał cover utworu "I’m On Fire" z repertuaru Bruce'a Springsteena. 

Cały występ możecie zobaczyć poniżej:

 

Michaelowi Patrickowi Kelly’emu wystarczy kilka akordów na fortepianie, aby zdobyć serca słuchaczy. Swoim niepowtarzalnym, czterooktawowym głosem artysta ożywia potężne dźwięki kinowego popowego hymnu, delikatnego i silnego jednocześnie. Jego występ wokalny emanuje całą artystyczną duszą rasowego muzyka, tak autentycznego i niepokojącego jak nigdy dotąd. „Blurry Eyes" jest kandydatem na faworyta wśród wielu emocjonalnych ballad artysty.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!