The Kelly Family prezentuje koncertową wersję utworu "Sweet Freedom"

Utwór znalazł się na albumie "25 Years Later", który ukazał się w 2019 roku. Towarzyszyła mu również jubileuszowa trasa koncertowa.

W 2019 roku zespół The Kelly Family świętował 25-lecie albumu "Over The Hump". W ramach celebracji tej wyjątkowej rocznicy zespół przygotował nowe wydawnictwo – "25 Years Later". Nie było to tylko spojrzenie wstecz, ale również krok w przyszłość, bowiem grupa zaprezentowała dwa premierowe utwory. Do sieci trafiło koncertowe wykonanie jednego z nich. Zobaczcie!

 

Historia grupy to ponad 45 lat wspólnego grania, koncertowania i nagrywania płyt. Jednak prawdziwy przełom nastąpił w 1994 roku. Album "Over the Hump" został sprzedany w ponad 5 mln egzemplarzy. To z niego pochodzą takie hity jak "Roses of Red" i "An Angel". Również w Polsce płyta znakomicie się sprzedała i uzyskała status potrójnej platyny.

ZESPOL THE KELLY FAMILYCzy wiesz wszystko o zespole The Kelly Family? [QUIZ]

The Kelly Family, z ponad 20 mln egzemplarzy sprzedanych albumów na całym świecie, są jedną z najpopularniejszych popowych grup. Mają rzesze wielbicieli także w Polsce.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!