Uczestnik "Idola" wykonał przebój "Imagine" Johnna Lennona

Uczestnik programu zaskoczył wszystkich swoim wykonaniem. Zaśpiewał wielki przebój Johna Lennona "Imagine"

Christian Guardino wystąpił w American Idol i zachwycił jurorów. Sama Katy Pery wzruszyła się do łez. Publiczność nagrodziła uczestnika ogromnymi brawami. "Imagine" w jego wykonaniu to coś niezwykłego. Obejrzyjcie wideo!

 

Christian otrzymał słowa pochwały od jury i sam nie dowierzał w to co słyszy. Był szczęśliwy, że jego występ się podobał i został pozytywnie odebrany. Utwór, który zaśpiewał, był dobrym wyborem. "Imagine" należy do tak zwanej klasyki. Do dziś jest jednym najpopularniejszych utworów Johna Lenonna.

"Imagine" według Johna Lennona

Piosenka została nagrana w 1971 roku. Za kompozycję odpowiada John Lennon i Yoko Ono. Sam John Lennon powiedział o piosence tak:

 "Imagine" jest anty-religijne, anty-narodowe, anty-konwencjonalne, anty-kapiatalistyczne, ale ponieważ jest pokryte lukrem, dlatego jest akceptowane. "Imagine" jest tak samo dobre, jak wszystkie moje najlepsze rzeczy z The Beatles. 

Być może właśnie dlatego utwór jest uważany za swego rodzaju protest-song. Niemniej jednak warto podkreślić, że jest to jednocześnie wielki przebój, który jest chętnie śpiewany przez współczesnych twórców.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!