sanah i Igor Herbut wykonali przebój "Krakowski spleen" zespołu Maanam

Cover znalazł się na olowym albumie Igora "Chrust", który trafił do sprzedaży 17 kwietnia 2020 roku. Ostatnio wykonał go wspólnie z sanah. Posłuchajcie!

Pod koniec kwietnia sanah ruszyła w trasę koncertową "Uczta", która promuje jej nowy album z wyjątkowymi duetami. Na każdym z koncertów artystce towarzyszy 10-osobowa orkiestra smyczkowa Polish Solists.oraz jeden z jej muzycznych idoli*.

Podczas koncertu w Tarnowie gościem sanah był Igor Herbut. Oprócz ich wspólnego utworu "Mamo tyś płakała" wykonali przebój grupy Maanam "Krakowski Spleen". Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

"Uczta" to trzeci studyjny album sanah. Sama artystka określa go mianem „najważniejszego projektu w życiu". Tytułowa uczta to jednocześnie wyrażenie oznaczające miłe spędzanie czasu. Wspólne zasiadanie do stołu, przy którym ludzie mogą się zjednoczyć. Album zawiera jedenaście utworów zaśpiewanych przez sanah w duetach ze znakomitymi wokalistkami i wokalistami (m.in. Ania Dąbrowska, Artur Rojek, Grzegorz Turnau, Daria Zawiałow).

Polecamy również:

Zobacz wideo

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!