Niezwykłe wykonanie przeboju Whitney Houston "I Will Always Love You" w programie "The Voice"

Jurorzy byli zszokowani występem uczestniczki. Sonia momentami brzmiała jak Whitney Houston. Posłuchajcie wielkiego hitu "I Will Always Love You" w jej wykonaniu!

Występ Soni wywarł ogromne wrażenie na jurorach. Uczestniczka zaprezentowała trudny utwór z repertuaru Whitney Houston.  Niewielu udaje się zaśpiewać ten utwór tak, by go nie zepsuć. Czy to wykonanie zasługuje na miano najlepszego coveru utwory "I Will Always Love You" Zobaczcie i oceńcie!

 

Widać było, że Sonia była skupiona na śpiewaniu. Wykonanie było dopracowane w najmniejszych szczegółach. Każdy dźwięk był świadomie prowadzony, a wszystkie zdobniki, które dodała do swojej interpretacji utworu, były wyśpiewane czystko i z lekkością. Pełen profesjonalizm i świadomość sceniczna w młodym wieku to rzadkość.

Ballada o miłości?

"I Will Always Love You" to jeden z najpopularniejszych utworów Whitney Houston. Został wykorzystany w filmie "Bodyguard" z 1992 roku. Wiele osób żyje w przekonaniu, że jest to piosenka o miłości. Po części jest to prawdą. Wczytując się jednak w tekst, dowiemy się, że jest to swego rodzaju pożegnanie mężczyzny, którego darzy uczuciem. Kobieta podejmuje decyzję o odejściu, ponieważ uświadamia sobie, że nie jest odpowiednią partnerką, a on nie jest tym "jedynym mężczyzną". Tym samym deklaruje pamięć o nim, jednocześnie darząc go szacunkiem i życząc mu jak najlepiej. Tak więc jest to piękny utwór, ale i smutny, bo opowiada o rozstaniu.

Polecamy również:

Podobało Ci się to wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!