Anna Świątczak i Mandaryna nagrały wspólny utwór!

Takiego duetu nie spodziewał się nikt. Byłe żony lidera zespołu Ich Troje wspólnie nagrały singiel "Od nowa". Wystąpiły także razem w teledysku.

Anna Świątczak w 2021 roku założyła zespół Anka. W tej chwili są w trakcie nagrywania płyty. Wokalistka zaprosiła do współpracy Mandarynę, z którą jak się okazuje, zna się od dłuższego czasu. Wspólnie nagrały utwór "Od nowa", a także nagrały klip. 

 

Informacja o duecie Anny i Mandaryny zaskoczyła fanów obu pań, a w mediach rozpętała się sensacja. Co skłoniło artystki do połączenia sił? W jednym z wywiadów Anna Świątczak opowiedziała, że zna się z Martą od jakiegoś czasu. Łączy je to, że obie były żonami Michała Wiśniewskiego. Dzieci Anny i Mandaryny są więc poniekąd rodzeństwem. Córka Anny tańczy w "Mandaryna Dance Studio". To właśnie tam spotkały się wokalistki i zaczęły rozmawiać o swoich muzycznych planach. Wtedy to liderka zespołu "Anka" zaproponowała Mandarynie duet. Ania szukała altu, niskiego głosu takiego jak swój, dlatego też pomyślała o Marcie. Przyznały, że współpraca zawodowa była ciekawym doświadczeniem i, że dobrze się przy tym bawiły.  

5 (nie)szczęśliwych ślubów Michała Wiśniewskiego!5 (nie)szczęśliwych ceremonii ślubnych Michała Wiśniewskiego

Anna Świątczak po długiej przerwie wróciła na scenę. Ponownie dołączyła do zespołu Ich Troje, ale postanowiła też stworzyć własny projekt muzyczny o nazwie Anka. Nagrali wspólnie już kilka utworów, a czołowym, jak do tej pory jest "Nad płonącą rzeką".

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!