Pierwsza amerykańska zwyciężczyni "Idola" śpiewa przebój "I'm Still Standing" [WIDEO]

Kelly Clarkson to znana postać w amerykańskim świecie muzyki. Ostanio w swoim programie zaśpiewała największy przebój Eltona Johna. Zobacz, jak jej poszło!

Kariera Kelly Clarkson ruszyła w 2002 roku wraz z wygraną w pierwszej edycji amerykańskiego "Idola". Teraz to odnosząca sukcesy piosenkarka i zwyciężczyni trzech statuetek Grammy: jedną za najlepszą popową piosenkę oraz dwie za najlepszy popowy album. Od 2019 artystka prowadzi swój własny talk show, "The Kelly Clarkson Show".

Show cieszy się dużą popularnością, zdobył aż jedenaście nagród Daytime Emmy, w tym dla najlepszej prowadzącej. Ostatnio w programie, Clarkson wykonała "I'm Still Standing", Eltona Johna. Sprawdź, jak charyzmatyczna piosenkarka poradziła sobie z tym wielkim przebojem lat 80.:

 

"I'm Still Standing" to wspólne dzieło Eltona Johna i autora tekstów, Berniego Taupina. Utwór pochodzi z siedemnastego studyjnego albumu artysty, "Too Low for Zero" z 1983. Sama piosenka była drugim singlem wydanym w Wielkiej Brytanii i pierwszym singlem Eltona w Stanach Zjednoczonych.

Polecamy również:

Zobacz wideo

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!