"Top Gun: Maverick": posłuchaj, jak śpiewa aktor Miles Teller

W internecie pojawiło się niepublikowane wcześniej wideo z fimu "Top Gun: Maverick". W filmie Miles Teller śpiewa "Great Balls of Fire" w dłuższej wersji.

"Top Gun: Maverick" zbiera rewelacyjne recenzje, a w dodatku wciąż zajmuje czołowe miejsca w zestawieniach box office na całym świecie. Jedną z najbardziej wzruszających scen w filmie jest ta, w której Rooster (w tej roli Miles Teller) śpiewa przy pianinie w wypełnionym po brzegi barze utwór „Great Balls of Fire", a Maverick (Tom Cruise) wspomina czasy młodości, kiedy śpiewał tę samą piosenkę wspólnie ze swoim przyjacielem Goose’em, ojcem Roostera. W "Top Gun: Maverick" możemy oglądać skróconą wersję tej sceny, ale w internecie pojawiła się w dłuższym wydaniu:

 

"Great Balls of Fire" w wykonaniu Milesa Tellera to jeden z utworów, który trafił na album ze ścieżką dźwiękową z filmu "Top Gun: Maverick". Na wydanym 27 maja soundtracku znalazły się także wielkie przeboje Lady Gagi – "Hold My Hand" oraz OneRepublic – "I Ain’t Worried", nagrane specjalnie na potrzeby filmu. Album zadebiutował na 17. miejscu Billboard 200 oraz w top 10 zestawień Billboard’s Top Album Sales oraz Soundtrack Charts.

Polecamy również:

Zobacz wideo

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!