1000 zł na start dla przedsiębiorców na OLX

Klienci większości firm zostali w domach, ale to nie powód, by tracić z nimi kontakt. Współczesne technologie umożliwiają przedsiębiorcom odpowiadanie na potrzeby konsumentów mimo braku możliwości fizycznego z nimi spotkania. Serwis OLX i partner strategiczny BNP Paribas mają dla przedsiębiorców 1000 zł na start.

Z serwisu ogłoszeniowego OLX korzysta ponad 12 milionów użytkowników miesięcznie, w praktyce oznacza to więc, że platformy używa co trzeci Polak. To tutaj szukają oni usługodawców i wykonawców, a także produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, takich jak sprzęt elektroniczny, akcesoria domowe i kuchenne, a nawet meble. Dlatego przeniesienie firmy do internetu powinno dziś stanowić naturalny ruch każdego przedsiębiorcy. Wielu przedsiębiorców staje przed koniecznością dostosowania modelu biznesowego do nowej sytuacji na rynku.

Żeby pomóc firmom, których funkcjonowanie stacjonarne jest dziś utrudnione lub niemożliwe, największy serwis ogłoszeniowy w Polsce proponuje udział w programie "OLX 1000 na start". Akcję wspiera partner strategiczny Bank BNP Paribas. Jego uczestnicy otrzymają punkty o wartości 1000 zł do wykorzystania na promowanie ogłoszeń przez 90 dni od przystąpienia do programu.

Siłą serwisu OLX są jego użytkownicy, którzy od lat wspierają przedsiębiorców korzystając z oferty lokalnie i po sąsiedzku. Każdego miesiąca odwiedza nas 12 milionów użytkowników, co oznacza, że co trzeci Polak korzysta z platformy. To tutaj szukają usługodawców, wykonawców i produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, takich jak sprzęt elektroniczny, akcesoria domowe i kuchenne, a nawet meble. Dlatego przeniesienie firmy do internetu powinno dziś stanowić naturalny ruch każdego przedsiębiorcy. Cieszymy się, że wspierając ich w programie „OLX 1000 na start" razem z naszym partnerem BNP Paribas możemy im w tym pomóc.

– mówi Michał Malewski, General Manager serwisu OLX.

Czas dla firm nie jest dziś najlepszy. W związku z rozwojem epidemii koronawirusa wiele biznesów uszczupli się finansowo, a część może przestać istnieć. Dlatego tak ważne jest, by zwłaszcza teraz firmy miały możliwość lepszego dotarcia do potencjalnych klientów internetowych, a np. ze względów finansowych jest to dziś niemożliwe. Postanowiliśmy udzielić finansowego wsparcia takim podmiotom i zachęcić do wejścia w eCommerce. Przedsiębiorca otrzyma 1000 zł na promowanie ogłoszeń na OLX, największej bazie ogłoszeń w internecie -  500 zł sfinansuje BNP Paribas. W sumie sfinansujemy aż 1000 takich doładowań.

– mówi Andrzej Chechliński, Dyrektor Departamentu Sprzedaży, Marketingu Online i eCommerce Banku BNP Paribas.

Uczestnicy akcji otrzymają punkty o wartości 1000 zł do wykorzystania na promowanie ogłoszeń przez 90 dni od przystąpienia do programu. W ramach pakietu ogłoszeń można mieć stronę w domenie olx.pl, sprzedawać i oferować bez prowizji, a także korzystać ze wsparcia zespołu pracowników OLXa, którzy doradzą, jak sprawnie i skutecznie przejść proces rejestracji i najlepiej dodać ogłoszenie.

W akcji mogą wziąć udział właściciele kont utworzonych po 1 kwietnia 2020 r. lub przed 1 kwietnia 2020 r., którzy nie opublikowali w ramach konta żadnego ogłoszenia związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą w zakresie handlu przedmiotami ogłoszenia lub opublikowali w ramach tego konta mniej niż dziesięć ogłoszeń związanych z tą działalnością. Z akcji wyłączone są kategorie Motoryzacja i Nieruchomości. Więcej informacji w regulaminie na TEJ STRONIE.

Żeby wziąć udział w akcji należy zarejestrować się na stronie start.olx.pl.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!