Serialowe piątki +: "Polska z góry"

Któż z nas nie lubi usiąść przy oknie w samolocie i popatrzeć sobie z góry na mijane miasteczka, rzeki czy wsie? Zwykle mamy wtedy dwa pragnienia - by samolot leciał wolno i jak najniżej, a także by ktoś nam opowiadał o tym co w danej chwili widzimy - jak nazywa się ta rzeczka, co to za miasteczko i jakie są z nim związane ciekawe historie, czy mieszkał tu ktoś znany? W tym tygodniu w mini audycji "Serialowe piątki +" polecamy Wam serial "Polska z góry"!

I właśnie tak wygląda seria dokumentalnych programów „Polska z góry". Już piąta, bo - jak widać - faktycznie lubimy takie widoki i takie opowieści. A nasz kraj z takiej perspektywy naprawdę pięknie wygląda. Tym razem, podczas nieśpiesznej wędrówki, popatrzymy sobie z lotu ptaka na okolice Warszawy, Krakowa czy Łodzi, zwiedzimy Góry Sowie i Bory Tucholskie, powędrujemy wzdłuż biegu Warty, Odry i Narwi. A wszystko pięknie okrasi gawęda opisująca z detalami to, co widzimy, historię tych miejsc, ich współczesne atrakcje i anegdoty z tym związane.

Wystarczy usiąść, patrzeć i słuchać. I tak jest nawet lepiej niż w samolocie, bo przed telewizorem nie grozi nam choroba lokomocyjna czy lęk wysokości.

Naszą mini audycję "Serialowe piątki +" usłyszycie w każdy piątek o 16:50 w Radiu Złote Przeboje!

embed

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!